פרידה רשמית משי חי וגם מהעונה כולה - הבלוג של תומר תדהר

בטור הקודם פניתי למערציה של אור ולמעריציו של עמרי ואיחלתי להם שימשיכו להנות מהכוכבים שלהם שנותרו בבית האח הגדול. עבורי תמה העונה.
עם סיום המשדר הערב, לאחר הריאיון עם שי חי ותניה, יכלו מבחינתי להריץ על המסך את כתוביות הסיום של העונה, עם כל התודות והקרדטים לאנשי ההפקה שעמלו קשה מזה שלושה חודשים על מנת להעניק לנו הצופים דקות לא מעטות ומרתקות של רגש והנאה.
השישייה שנותרה בבית לא מעניינת יותר ואני מקווה שבטעות לא ישכחו אותם בבית עד העונה הבאה.

כי עבור רבים מהצופים איך שהסתיים המשדר הערב ככה הסתיימה לה העונה כולה. אני מציע למנחים ארז טל וקורין גדעון שלא יתאמצו יותר מדי למכור לנו עוד משימות סרק של הליכה על קורה בגובה רב וכו' ......שיחסכו מאיתנו את כל הבלה בלה הלא מעניין שלהם. אני משאיר לאנשי ההפקה ולצמד המנחים להמשיך ולהשתעשע עם חבורת הלוזרים שנותרו בבית. לנו ה הספיקו די והותר.
שי חי ופינתו "כל האמת בפרצוף" בחוץ, אך כל השקר נותר בבית. אור יכולה להמשיך ולשיר למצלמות, לבשל לחבריה היקרים, לייעץ להם מטוב לבה, אך עלינו הצופים היא כבר לא תוכל לעשות יותר מניפולציות, כי את המסר שלה כבר בהחלט הבנו: ביבי רשע, שי חי רשע ורשעים אינם מתעייפים. מצד שני, ממנה בהחלט התעייפנו, ממנה ומהדמגוגיה בגרוש וחצי שלה.
שימו לב כמה תשומת לב וכמה דגש ייחסה ההפקה לקרטון הבובות המעפן של אור. שמתם לב איך היא בעצמה עפה על היצירה שבנתה? היצירה שגרמה לדבריה, לדיירים לקום כל בוקר עם חיוך על הפנים? כמה בקשות התנצלות על בעיטה אחת מתוכננת במיצג אמנותי? מעניין אם ארז טל יזכור לבקש מדודו וברק להתנצל על שירקו ודרכו על תחפושת הקיסר של שי חי? מעניין אם יבקשו מברק להתנצל על הקללות ואיחולי המוות לשי חי ואיחולי המחלה לאביו? מעניין אם יבקשו מאור להתנצל על שאיחלה לשי חי שיישרף לו הבית ועל איחוליה לשי חי ותניה (דעאש כלשונה) להמשיך ולישון בבוקר (משמע שלא יקומו בבוקר)?
האמת שאני לא מצפה מארז טל ומההפקה לדבר. הם את העונש שלהם קיבלו. הם אלה שליבו את השנאה בבית מהרגע הראשון על ידי זה שיצרו את פינת ההדחות השבועית ולא עצרו את ההתלהמות שנוצרה בבית סביב שי חי. ההפקה נהנתה מהפה של אור ומכוח ההשפעה שלה על יתר הדיירים. ההתנגשות לא איחרה לבוא והחרם בעקבותיו. החרם הוא זה ששבר את שי חי והוא זה שגרם לעונה הזו להסתיים בטרם זמנה.
מה נזכור מהעונה הזו ? כנראה רק את שי חי. הוא הבציע לחיינו, בעידן הרייטינג הגבוה של תכניות הריאליטי והפך חיש מהר לכוכב טלוויזיוני שלא ראינו כמותו מזה שנים על המסך. הפקת האח הגדול הפסידה את העונה אך אנחנו הרווחנו פצצת רייטינג מהלכת. אי אפשר להתעלם מהכריזמה של שי חי ולא מהנוכחות שלו באולפן. הדירה כבר לא מעניינת אף אחד רק דבר אחד – מתי נראה את שי חי מככב שוב על מסך הטלוויזיה שלנו?
לכל הצדקנים בבית ומחוצה לו, יש לי רק דבר לומר לכם: תפסיקו לדבר איתנו על ערכים, תפסיקו להשמיע לנו סיסמאות חלולות בסגנון שי חי אדם אלים שלא משמש דוגמא טובה לבני נוער. הכל בולשיט. כולנו צופים בערוץ 2 שהינו ערוץ מסחרי שמטרתו למכור פרסומות. כל התכניות, לרבות האח הגדול, מטרתן לשעשע אותנו ולהעביר לנו את הזמן בין פרסומת אחת לשנייה. כוכבי ריאליטי הם שחקנים לכל דבר ועניין המייצגים דמויות כמו בבמת התיאטרון או במסך הקולנוע. אם אתם חושבים שהדמות של אור מעניינת אז אני מזמין אתכם להמשיך ולבהות במסך ערוץ 26 בשבועות הקרובים.
אותי היא לא מעניינת בכלל. אני מאמין שגם לא את מרבית הצופים. אני נוטה להאמין שגם מעריציה הרבים לא יבזבזו הרבה זמן כדי לצפות בה בטלוויזיה. אתם יודעים מדוע? כי את כל העניין ואת כל הרייטינג יצר רק אדם אחד - שי חי. השנאה של אור כלפי שי חי, ליבתה שנאה דומה בליבותיהם של מעריציה ובליבותיהם של יתר דיירי האח הגדול. אך חשוב לזכור שהשנאה היא רגש שמייצר עניין והעניין מעלה את הרייטינג ועל זה בדיוק בנתה ההפקה של האח הגדול שחשבה להביא עוד ועוד מצביעים לתכנית האח הגדול. אך לצערנו שגתה ההפקה שחשבה שאור הפכה פתאום לכוכב ריאליטי בזכות עצמה. אור נבנתה בזכות שי חי. הדמות שלו בנתה את הדמות שלה. בלעדיו אין לה זכות קיום עצמאית. ולכן עזיבתו את התכנית מרוקנת מתוכן את יתר הדמויות המשעממות שנותרו בבית שבנווה אילן. מצידי שישכחו אותם שם עד לעונה הבאה, כי את אף אחד הם כבר לא מעניינים, למעט בני משפחה וחברים שלבטח מייחלים עבורם לזכות בדירה.
שי חי הוא הגיבור הטראגי של העונה הזו, שפרץ לתודעה שלנו בחודש דצמבר 2015 וכנראה לא יישכח כל כך מהר. שי חי בכל זאת מחזיק במספר תארים שאי אפשר לקחת ממנו: הוא אבא לשני בנים, הוא מאורס לתניה שהיא אישה מיוחדת בפני עצמה והכי הכי חשוב הוא מסטר של אמנות לחימה יפנית, כשזה לעצמו מעורר השראה והערכה.
בזמן כה קצר הפך שי חי לכוכב הריאליטי הגדול ביותר שצמח במחוזותינו מאז שהחל הז'אנר הטלוויזיוני הזה. הוא ריתק אותנו למסך גם אם לא תמיד אהבנו את סגנון הדיבור וההתנהגות שלו. מה שבטוח הוא שאף צופה לא יכול היה להישאר אדיש אליו ולא להתעלם מקיומו. גם דיירי הבית לא הפסיקו לדבר עליו כשהיה שם וגם אחרי שיצא. האפקט שנוצר כלפיו בבית הוא אפקט של קנאה ועבורנו הייתה זו חוויה צרופה. כייף היה לצפות במתח שהוא השרה על הבית, מתח שהתפרק ברגע עזיבתו.
אני רוצה להזכיר לכל המתלהמים נגדו שבסופו של דבר אנו בסך הכל צופי טלוויזיה. שי חי הוא לא מנהיג של תנועה פוליטית כמו שאור מתיימרת להיות, שי חי הוא לא דוגמן כמו שעמרי מתיימר להיות, שי חי הוא לא ליצן החצר כמו שדודו מתיימר להיות ולא על תקן הערס התורן כמו ברק. שי חי נועד לגדולות ולנצורות – הוא נועד להיות כוכב טלוויזיוני או כוכב קולנוע ואם ישכיל לשלב את הקראטה בפנים אז אולי נזכה לראות ישראלי שהופך לכוכב בסדר גודל של ז'אן קלוד ואן דאם או ארנולד שוונצנגר שצמחו לדרגת כוכבי קולנוע בהוליווד שבמדינת קליפורניה, ארה"ב.
תודה לך שי חי על עונה מופלאה, מלאת רגש ועניין. כעסנו עליך שלא התחשבת ברגשותיהם העדינים של דיירי הבית בפינתך "כל האמת בפרצוף" ועל שלא הדחת כלים, צחקנו איתך והתגאנו בך במהלך המשימות לרבות משימת סין הגדולה, כאבנו את כאבך כששיתפת אותנו בסיפורי הילדות שלך, חשנו את הבידוד הנוראי שבו היית שרוי, שמחנו עבורך ועבור תניה כשהצעת לה נישואין ובזנו לאלו שקינאו בך, לעגו לך, ריכלו עליך, קיללו אותך ואיחלו לך את הרע ביותר.
עבורנו אתה המנצח הגדול של עונה 7 של האח הגדול ואם תשכיל למנף את כישרונך עוד תזכה בהרבה דירות כי באהבתנו כבר זכית!

*********************************************
הבלוג הוא יומן אישי של הגולש/ת
גם אתם מוזמנים לכתוב בלוג משלכם.
הבלוגים הטובים יפורסמו גם בעמוד הראשי באתר.
לפרסום בלוג (יש להיות משתמשים רשומים) לחצו על הקישור הבא:
http://www.bigbrother-israel.co.il/node/add/blog
**********************************************

תגובות

כתבת יפה מאוד. סיכום הדברים על הצד הטוב ביותר.

גם מבחינתי נגמרה העונה במוצ"ש.

שי מיקא

גם אותי היא מעצבנת אך לפחות אינה מרושעת כמו האחרים בבית לכן כדאי להצביע עבורה.עדיף שהיא תקח את הדירה ולא כת השטן שנותרה

בחיים שי מיקא לא תנצח

היא מרושעת גדולה ראינו איך היא ריכלה על עומר קינן שהיתה שם
שתתביש לה עובדה שעומרי לא השתין לכיוון שלה
היא תוקעת סכינים במילים שלה
יותר רעה מרעה
משחקת אותה.
איזה מילים אמרה על שי חי
ועומר קינן עם חברה העשיר לא שוכחים
מגעילה ורעה שי מיקא
שלא תשחק את הטובה והאוהבת משחק אבל לא אצלנו.

מה קרה קסנילה שבכית היום יורם

מה קרה קסנילה שבכית היום
יורם זק אמר לך שאת עציץ?
בתחילת העונה גם קרא לך לחדרו
ואמר לך שאת לא מספקת את הסחורה
אז כדי להשאר במשחק פישקת רגליים
עכשיו מותק זה לא מספיק
כדי שתשארי
סקס כל לילה מול המצלמות ישאיר אותך עוד קצת בבית האח
אם תישארי עם עומרי לאחר התוכנית
אני צנצנת

יורם זק קנה לאור קרם גוף

יורם זק
קנה לאור קרם גוף ובושם
כי דיירי הבית טוענים שהיא מסריחה
שמה את הקרם בצד
ואלי תשתמש בבושם
אישה מלוכלכת מבפנים ומבחוץ
איכס

אור דוחה מסריחה פה מזוהם

אור דוחה
מסריחה
פה מזוהם
אישה רעה שטן
להקיא ממך

אורטל בן דיין כל הכבוד לך גם

אורטל בן דיין כל הכבוד לך
גם היא בדיעה שההתנהגות של אור דוחה-להקיא
אורטל התעלית על עצמך
כל הכבוד לך שאת רואה את הדברים כפי שהם

אוטל דיין כל הכבוד לך יצאת

אוטל דיין
כל הכבוד לך
יצאת באמץ נגד
אור הנבלה

התנתקנו במוצ"ש

לא מעניין אותי שי מיקה דודו קסניה
אב הבית המכשפה או הערס
הזוכה העונה הוא שי חי
והוא יגיע בזכות עצמו לבית ולרכוש רב
ויזכה לאהבה חובקת ארץ ועולם
שי חי היהלום שבכתר

התנתקנו במוצ"ש

לא מעניין אותי שי מיקה דודו קסניה
אב הבית המכשפה או הערס
הזוכה העונה הוא שי חי
והוא יגיע בזכות עצמו לבית ולרכוש רב
ויזכה לאהבה חובקת ארץ ןעולם
שי לי היהלום שבכתר

התנתקנו במוצ"ש

לא מעניין אותי שי מיקה דודו קסניה
אב הבית המכשפה או הערס
הזוכה העונה הוא שי חי
והוא יגיע בזכות עצמו לבית ולרכוש רב
ויזכה לאהבה חובקת ארץ ןעולם
שי לי היהלום שבכתר

אורטל בן דיין כל הכבוד לך גם

אורטל בן דיין כל הכבוד לך
גם היא בדיעה שההתנהגות של אור דוחה-להקיא
אורטל התעלית על עצמך
כל הכבוד לך שאת רואה את הדברים כפי שהם

הלך זרזיר אל העורב

אין יותר מה להרחיב

אור דוחה מסריחה פה מזוהם

אור דוחה
מסריחה
פה מזוהם
אישה רעה שטן
להקיא ממך

אור דוחה מסריחה פה מזוהם אישה

אור דוחה
מסריחה
פה מזוהם
אישה רעה שטן
להקיא ממך

רעים קנאים אור שקרנית ורכלנית

רעים קנאים אור שקרנית ורכלנית וסכסכנית
עומרי קנאי פחדן רכלן גועל נפש
וברק עוף לנו מהעיניים חתיכת שרץ מבחיל

שי מיקה

בבקשה לא לתת כפרס דירה!! לתת בתור ברירת מחדל לשי מיקה 100.000 שקל.. היו הרבה הפסדים כספיים להפקה .

שאלה לשי חי

אני הייתי בצד שלך אבל, למה צריך להמשיך את משחק הצללים הזה?
נכנסת ויצאת מלך
אל תתדלק את ההפקה בעוד הכנסות כספיות
ההפקה הזו השחירה את פנייך גם אם אנחנו ראינו את האמת
אף אחד מהם לא זומן לשיחות נזיפה על כל שלל המעשים הבזויים של קבוצת "אור" כדוגמת שבירת המיצג של עומרי בדמות החומה
תיאום הדחות ברורות לעין
ארגון חרם והקמת בריתות ועוד הרבה דברים שנוגדים את חוקי הפורמט של האח הגדול

היו עוד דברים אלימים לירוק על

היו עוד דברים אלימים לירוק על הבגדים של שי חי במשימת סין כאשר האח לא קרא לבירור או אזהרה והעלים את זה בערוץ 26מהצופים ועוד דבריו האלימים של ברק שהוא ישרוף את שי חי ושאביו יקבל מחלה גרוע לא פחות מהדברים שאמר שי חי הפינתו השבועית.תתעורוא.ההפקה ניצלה את שי חי וזרקה אותו.שי חי הטיל להם ביצי רייטינג והסמסים וזרקו אותו.בושה!!!!

לא לשכוח. שי חי עזב כמו גבר.

לא לשכוח. שי חי עזב כמו גבר. אף אחד לא העזיב אותו. לא ההפקה ולא העלובים שנותרו.
שי חי תניה ואיציק כמו גברים עם כבוד עצמי והגינות הבינו שהם לא מעוניינים יותר להיות בחברה זולה ובזוייה

היו עוד דברים אלימים לירוק על

היו עוד דברים אלימים לירוק על הבגדים של שי חי במשימת סין כאשר האח לא קרא לבירור או אזהרה והעלים את זה בערוץ 26מהצופים ועוד דבריו האלימים של ברק שהוא ישרוף את שי חי ושאביו יקבל מחלה גרוע לא פחות מהדברים שאמר שי חי הפינתו השבועית.תתעורוא.ההפקה ניצלה את שי חי וזרקה אותו.שי חי הטיל להם ביצי רייטינג והסמסים וזרקו אותו.בושה!!!!

תומר היקר קראתי את הכתבה שלך

תומר היקר קראתי את הכתבה שלך ...הפרדה משי חי כתבה נפלאה מחממת את הלב ...אמיתית אוהבת את היושר שלך.....עלה ואצלח בדרך שלך..אנחנו עוד נראה את הצלחותיו של שי חי......ימים יגידו....תודה

לכל המעריצים הפסיכופאטים של

לכל המעריצים הפסיכופאטים של שי מת
אמת מאחורי ״צבא האמת״ והטכניקה של שי חי רבים שואלים את עצמם ולא מבינים, אך רבים נסחפו והלכו שבי אחרי הפיקציה הזאת המתקראת ״שי חי״. כשבאים למנות את תכונותיו, הוא הרי מתאים בדיוק למשבצת השנוא בכל תוכנית ריאליטי אפשרית: שונא את המדינה שלו, לועג לפלח נרחב מהמדינה - מזרחים, לועג ליהדות שלו ורק זה בלבד היה מספיק, מבלי למנות תכונות נוספות כמו אלימות, פרזיטיות, אגרסיביות, שוביניסטיות והיד עוד נטויה - על מנת שעם ישראל היה מוקיע אותו מכל וכל. אך הפלא ופלא, מאות אנשים הלכו שבי אחריו למרות כל זאת ועשו אידיאליזציה לכל התכונות הנוראיות שלו בצורה מעוררת אימה. כשהוא אלים - הם טוענים שזה כי ״מגיע״ למי שהוא אלים כלפיו וממעיטים מחומרת האלימות. כשהוא אומר דברים נוראיים על אדם - הם אומרים שזאת האמת ואת האמת צריך לומר. כשהוא מתנהל בפרזיטיות - הם טוענים שהוא לא צריך לעשות דבר כי הוא מלך. אלו רק דוגמאות מביכות מיני רבות. נשאלת השאלה, כיצד עשה זאת, האם שי חי ניחן בכוחות על? והתשובה היא שלא, הבעיה היא לא בו, אלא בכך שרוב בני האדם ניחנו ביכולת די מועטה להתנגד לשכנוע שעושה שימוש בתת מודע שלהם. שי חי הוא בעצם אומן בטכניקת שכנוע וכל מי שהוא הצליח להערים עליו ולשכנע אותו שהוא אדם ראוי - הוא פשוט אדם שקל לתעתע בו, למכור לו רגשות ולשחק באופי שלו. לפני מספר חודשים שודרה בטלוויזיה האנגלית תוכנית טלוויזיה בשם ״לדחוף לקצה״. את התוכנית ביים אומן בטכניקת שכנוע, שרצה להראות כמה קל לגרום לבני אדם לבטל את כל עולם הערכים שלהם, על ידי מספר מניפולציות ולגרום להם לדחוף בן אדם מגג בניין - ובעצם לרצוח אותו. בתוכנית עצמה רואים איך בשעה שבע בערב נכנס אדם מן השורה לערב התרמה חגיגי לעמותה שנקראת ״Push". כבר בשם העמותה הכניסו את המילה ״לדחוף״ כדי שזאת תכנס לתת מודע של האדם עליו ערכו את הניסוי. כשעה וקצת אחרי - אותו אדם שוכנע, בעזרת סדרת פעולות פשוטות שבוצעו במיומנות - לדחוף ו״לרצוח״ אדם אחר מגג בניין (האדם היה קשור ומוגן לשם הניסוי). שי חי השתמש בטכניקות דומות ואף קיבל עזרה מההפקה, שלפחות בתחילת העונה אפשרה לו בעזרת עריכה מגמתית את היכולת לתעתע בצופים ולהאמין שהוא ניחן ביכולת על. כך הציגו אותו אומר שוב ושוב ״כולם משעממים אותי״, ״ אף אחד פה לא ברמה שלי״ - ומשם כבר התחילה לחלחל לאנשים המחשבה שהוא מורם מעם. בהמשך הוא קיבל את תפקיד המעמיד להדחה בפומבי, איתו פתח פינה שלה נתן את השם ״כל האמת בפרצוף״, משפט עליו הוא חזר כמו מנטרה בכל מיני וורסיות (אני אמיתי, אני ישיר, אני מעדיף להגיד למישהו את האמת בפרצוף וכו׳). המשפט הזה חלחל לאנשים לתת מודע ומאותו רגע כל דבר שהוא אמר - מבחינת אנשים קלי הדעת שנפלו במלכודת טכניקת השכנוע שלו - היה אמת. כך יכל להגיד שי חי שהשמש זורחת בשעה 2 בלילה ומעריציו היו מאמינים. ברחוב היה ניתן לשמוע את מעריציו מגיבים לטענות על אלימותו המילולית במשפט ״אבל הוא אומר את האמת ואת האמת צריך להגיד!״. הזרע נטמן באדמה - שי חי אומר רק אמת, כביכול - ומאותו רגע צמח שיח מפלצתי. כך נוצרות כתות, כך נוצרה קבוצה עצומה שנקראה ״צבא האמת״, כך נוצר ניסוי בסמכות בחסות האח הגדול מול כל מדינת ישראל. ועדות האתיקה של הרשות השניה היו צריכות להתערב מזמן ולהעיף אותו מהתוכנית, כבר כשראו את כמות המעריצים שמארגנים אוטובוסים על מנת להפגין מחוץ לנווה אילן, לצרוח משפטים מביכים כמו ״שי חי המלך״ ו״לא היה מלך כמותו״. אפילו דמויות בתוך התוכנית עצמה, כמו עומרי ודודו - בשלב מסויים נפלו למניפולציות של שי חי ושוכנעו לחשוב שיש להם שם ״חבר״. הם התעשתו אחר כך והבינו שלא אבל בעניין הזה, אפשר לפרגן לאור - שזיהתה את העורמה ואת הטכניקה של שי חי ולא נפלה אפילו לרגע למשחק המניפולטיבי שלו. אור היא מסוג האנשים הנדירים שמזהים מה נכון ומה לא ועומדים איתנים מאחורי עולם הערכים שלהם מבלי להתבלבל. נשאלת השאלה אילו נזקים פסיכולוגיים כבר נוצרו לצופי התוכנית, במיוחד לאלה שנפלו במלכודת השכנוע של שי חי וההפקה ויכולים להבין בשלב הזה ששי חי היה לא יותר מפיקציה, דמות שנבנתה בחכמה ועורמה על מנת להטיל ביצי זהב ולשכנע את הצופים שיש מלך, שלובש בגדי יוקרה, בזמן שהוא עירום כביום היוולדו.

מי יקרא את המגילה הזו?

מה אתה כל כך מחזיק מעצמך ..
למי יש כוח ורצון לקרוא את
הבלבלההלה
לא מעניין ...

כל האמת בפרצוף

דודו

דודו אתה מלך, ניתנה לך המלוכה תמשיך הלאה עד הסוף
רננה בטקובסקי.

אינפנטיל בן 33 מגלגל

אינפנטיל בן 33
מגלגל עניים
שתול של ההפקה
בוק וטיפש

אתה שראית את התוכנית.....עך

אתה שראית את התוכנית.....עך הקצה.....כנראה התבלבלת...
הם שדחפו אותו לקצה....היתה לו שני ברירות...אחת לקפוץ מהגג ולאחר מכן לקבל את הפרס...
או לברוח ולהציל את עצמו......הוא בחר להציל את עצמו....גם במחיר שהוא הפרס שהיה כבר בכיס שלו.....אחת העם

אתה שראית את התוכנית.....עך

אתה שראית את התוכנית.....עך הקצה.....כנראה התבלבלת...
הם שדחפו אותו לקצה....היתה לו שני ברירות...אחת לקפוץ מהגג ולאחר מכן לקבל את הפרס...
או לברוח ולהציל את עצמו......הוא בחר להציל את עצמו....גם במחיר שהוא הפרס שהיה כבר בכיס שלו.....אחת העם

פסיכופטים/הומופובים/סוציומאטים/שוביניסטים/נאצים/ועוד כהנה וכהנה

מעריצי אור ממש הולכים שבי אחרי הדמגוגה בגרוש שלה. תמשיכו להטיח בנו - תומכי שי חי - את כל הגינויים האפשריים, תוך שימוש בביטויים בומבסטיים מהלקסיקון של אור סיונוב.

יש משפט שאומר - ככל שהשקר גדול יותר ככה קל יותר להפיץ אותו. אם שי חי הוא לדבריך אמן השכנוע, אז אור היא אמנית הפצת השקרים.

תפסיקו עם כל ההתחסדות שלכם. אתם חושבים שעם אור אפשר לנהל מדינה ועם שי חי אי אפשר?

אף אחד לא העניק לשי חי תפקיד שלא שייך לו. הוא בסך הכל שחקן מעולה בתכנית ריאליטי עם אחוזי צפייה גבוהים ובזכותו עלו אחוזי הצפייה פלאים, הרבה מעבר למה שההפקה האמינה בראשית העונה.

יכול להיות ששי חי גילה סוציומאטיות אבל אור גילתה רשעות גדולה. מה בדיוק היא חשפה בשי חי? הוא אמר את כל מה שחשב ואת כל מה שהרגיש לטוב ולרע. קשה לאנשים לשמוע את דעתו? שיסגרו את הטלוויזיה. הוא בסך הכל השמיע את דעותיו הפרטיות אבל זה לא מצא חן בעיניה של אור כי מישהו איים על הדירה שלה שהיא כה כמהה לזכות בה.

היא בנתה תיאוריה - שי חי אדם רע והרעים אינם מתעייפים. האמת שגם שי חי וגם אנחנו התעייפנו מאור והתוצאה היא בכך שבעצם נגמרה העונה במוצ"ש האחרון. כעת אתם יכולים לשמוח - שי חי יצא ואיתו כל הרעים. כעת אור יכולה לפנטז על הדירה לבד. אף אחד לא מאיים עליה.

אולם, גם את תמשיכו בקו של אור ותמשיכו לעשות לאיש הזה דמוניזציה זה לא יעזור לכם כי המרשעת הגדולה של הבית, שעודדה את הסובבים אותה לבודד את שי חי מכל מי שהיה חבר שלו, לעודד את האחרים להיכנס עמו לעימותים ולומר עליו מילים קשות זאת אור, שניחנה ביכולת שכנוע וביכולת השפעה הרסנית על הסובבים אותה.

תמשיכו לנבל את הפה ותמשיכו להפיץ שקרים. זה מעיד עד כמה נמוך אתם מוכנים לרדת. ככה לא מנהלים ויכוח ולא דיון תרבותי.

כל מילה נכונה ואפשר להוסיף

כל מילה נכונה ואפשר להוסיף לאור את עמרי האסטרטג שחודש ימים יום אחרי יום דאג לפמפם לכל מי שרק האזין לו ששי חי הוא חלאת אדם והפסיק לפמפם זאת וחזר להפוך את דודו התמים למעריץ הנלהב והרכושני שלו.אל תשכחו את ברק הערמומי שדאג לידע אותנו שהוא ישרוף את שי חי איחל לאביו מחלה קשה והיריקות על הבגדים שחמורות לא פחות מהבעיטה של שי חי .איפה היה האח הגדול בכל אלה ?לא הזהיר אחתם?לא דאג שנראה איך ירקו על ההבגדים.הכל מגמתי .את שי חי ניצלו באח הגדול.הכושי עשה את שלו הכושי יכול ללכת

תיקון

שי חי אב לבן ובת ולא לשני בנים חוצמזה הכל מדוייק

תהליך הפיוס נגמר במשימה

תהליך הפיוס נגמר במשימה של
תהליך הפיוס נגמר במשימה של סין כששי חי הנאצי הראה תפרצוף האמיתי שלו ושכב וגירד בביצים כשכל שאר הבנים קורעים תתחת ובונים חומה שמה זה נגמר כי הם הבינו שזה הפרצוף האמיתי שלו

אל תוציא את עצמך יותר מטומטם ממה שכבר יצאת

כשזה התאים לבהמה המרושעת שי חי הוא לא רצה לירוק לכיוון של הדיירים ואפילו ביום שישי בערב הוא תמיד רצה לאכול לבד
כל הזמן הוא אמר שהוא לא סובל את שאר הדיירים
אבל פתאום זה חרם
די כבר הצביעות והטימטום פשוט חוגגים

מי רושם נאצי על שי חי ,אתם

מי רושם נאצי על שי חי ,אתם רדודים אפשר יותר מזה לרדת ,אתה גורם לצמרמורת חומר של שישת העדר .

נאצי

תניה פרצוף של סוס מת. התרגשה על שי חי ואמרה לו שהוא מתנהג כמו נאצי וזה היא אמרה לו. בבית האח הגדול עונה 7 אמרה מתוך עצבים.

נאצי

תניה פרצוף של סוס מת. התרגשה על שי חי ואמרה לו שהוא מתנהג כמו נאצי וזה היא אמרה לו. בבית האח הגדול עונה 7 אמרה מתוך עצבים.

נאצי

תניה פרצוף של סוס מת. התרגשה על שי חי ואמרה לו שהוא מתנהג כמו נאצי וזה היא אמרה לו. בבית האח הגדול עונה 7 אמרה מתוך עצבים.

נאצי

תניה פרצוף של סוס מת. התרגשה על שי חי ואמרה לו שהוא מתנהג כמו נאצי וזה היא אמרה לו. בבית האח הגדול עונה 7 אמרה מתוך עצבים.

נאצי

תניה פרצוף של סוס מת. התרגשה על שי חי ואמרה לו שהוא מתנהג כמו נאצי וזה היא אמרה לו. בבית האח הגדול עונה 7 אמרה מתוך עצבים.

נאצי

תניה פרצוף של סוס מת. התרגשה על שי חי ואמרה לו שהוא מתנהג כמו נאצי וזה היא אמרה לו. בבית האח הגדול עונה 7 אמרה מתוך עצבים.

תתבייש לך לכנות את שי חי נאצי

הרעים הם אלה שנותרו בבית בעיקר ברק. אור ועמרי.אל תתבלבל ואל תתן לדמגוגים בגרוש עמרי ואור קרדיט.
אכן הרשעים לא מתעייפים אף פעם.אור ברק עמרי ודודו.

נאצי

תניה פרצוף של סוס מת. התרגשה על שי חי ואמרה לו שהוא מתנהג כמו נאצי וזה היא אמרה לו. בבית האח הגדול עונה 7 אמרה מתוך עצבים.

נאצי

תניה פרצוף של סוס מת. התרגשה על שי חי ואמרה לו שהוא מתנהג כמו נאצי וזה היא אמרה לו. בבית האח הגדול עונה 7 אמרה מתוך עצבים.

מי רושם נאצי על שי חי ,אתם

מי רושם נאצי על שי חי ,אתם רדודים אפשר יותר מזה לרדת ,אתה גורם לצמרמורת חומר של שישת העדר .

מי זה אתם האם התכוונת לאח

מי זה אתם האם התכוונת לאח הגדול או לדיירים הפכתם לשפוטים. של שי חי.

העונה נגמרה כי אין יריבות כי

העונה נגמרה כי אין יריבות כי כל מי שנשאר כולם בסדר אחד עם השני לא כי החלאה יצא

תומר תדהר אתה גרופי פתטי ועלוב

איך אני אוהב ,לעתים מכנים

איך אני אוהב ,לעתים מכנים אותי תומר יופי מחמאה תודה לכולם .ותמשיכו עם הקנאה החולנית .

איך אני אוהב ,לעתים מכנים

איך אני אוהב ,לעתים מכנים אותי תומר יופי מחמאה תודה לכולם .ותמשיכו עם הקנאה החולנית .

והנה הפסיכולוגית המהוללת

והנה הפסיכולוגית המהוללת !תצפו בתוכנית החיסכון בצבא הגדול ,אם רק חשדתי שהקנאה חוגגת אני עכשיו בטוחה ,מקום ראשון בכל העונות רק שי חי ,זה היה ,"בזמן ובמקום ,"כל הכבוד ניתחת טוב , ואני שותפה לדעתך ,אני בתחילת הלימודים ,ושמחתי לשמוע זה משחשבתי ,שי חי אישיות מיוחדת שאין לה עוררים בהצלחה שי .

והנה הפסיכולוגית המהוללת

והנה הפסיכולוגית המהוללת !תצפו בתוכנית החיסכון בצבא הגדול ,אם רק חשדתי שהקנאה חוגגת אני עכשיו בטוחה ,מקום ראשון בכל העונות רק שי חי ,זה היה ,"בזמן ובמקום ,"כל הכבוד ניתחת טוב , ואני שותפה לדעתך ,אני בתחילת הלימודים ,ושמחתי לשמוע זה משחשבתי ,שי חי אישיות מיוחדת שאין לה עוררים בהצלחה שי .

פרסום תגובה חדשה

CAPTCHA
אתגר זה נועד לוודא שהינך אנושי כדי למנוע "ספאם" - אנא הכניסו את המספר/מחרוזת שאתם רואים על מנת שתוכלו לפרסם הודעה - לאחר הפעם הראשונה המחשב יזכור אותכם ולא תתבקשו להזין את המספר מחדש
1 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.