השישייה - הבלוג של "מישהי"

אתמול לאחר משימת המשפחות אמרה שי מיקה: "השישייה הזו שיושבת כאן זו השישייה שצריכה להיות בגמר". כמובן שהיא התכוונה לאור, ברק, עמרי, דודו, קסניה ואליה ואני שואלת את עצמי האם זו האמת? אז זהו שממש לא.

. זה מספר שבועות שאני צופה בערוץ 26 ובאמת שניסיתי לראות את הטוב בכל אחד ואחד מהדיירים ב"שישייה" אבל לצערי לא ראיתי.
אם תחשבו על זה לעומק תגלו שאף אחד מהם לא יכול להחזיק עונה שלמה ולולא שי חי לא היתה עונה! הוא לא מעניין אותם אבל הם כל הזמן מדברים עליו...
הם לא מבינים שהחרם השקט שהם נוקטים כלפיו עכשיו רק מחזק אותו עוד יותר למרות שלקחו ממנו את העמדה הפומבית.
הוא יסתדר גם בלעדיה ואני בטוחה שאם יהיה לו מה להגיד הוא יגיד ולא יעשה חשבון. עם כל הכבוד לאור שמחפשת רק רע ורואים על העניים שלה והבעות הפנים שלה שהיא אדם רע, עמרי התגלה כאדם הכי צבוע ופחדן שראיתי.
אדם קנאי וחסר עמוד שדרה. פשוט בלתי נסבל לראות אותו וכל מה שיוצא לו מהפה זה הכל מקנאה. מההתחלה הבנאדם הזה מקנא בשי חי והוא לא יודע איך להתמודד עם זה בעצמו ובשביל ליצור לעצמו פוקוס של הקהל הוא הולך נגד שי כי הוא יודע ששי הכי חזק בבית ואם הוא לא ילך נגדו הוא פשוט לא יהיה רלוונטי.
באמת שאין לי מושג מה קסניה עושה בבית היא פשוט לא עושה כלום וכל העונה לא ראינו ממנה כלום. דודו הופך את עורו על ימין ועל שמאל ומחפש כל הזמן חיזוקים מהחברים, אני לא מאשימה אותו כי הוא חסר בטחון רק חבל שהוא נותן לאנשים הלא נכונים להשפיע עליו לרעה. אתמול שוב ברק ועמרי ניסו לשכנע אותו לא להיות בקשר עם שי חי. נכון ששי חי סלח לדודו אבל הוא לא שכח את כל מה שדודו אמר עליו ואני מבינה אותו שהוא לא יכול להאמין לבנאדם שכל שניה משנה את עורו ושהוא נפגע ממנו לאחר שחשב שהוא באמת חבר שלו. שי מיקה חמודה אבל לא יותר מזה. ברק איבד את החסינות וזה הדבר הכי טוב שיכול היה לקרות כי לדעתי הוא היה צריך מזמן לצאת מהבית. חוץ מלהיות כלי בידיה של אור ולעשות קצת רעש הוא בנאדם לא אמיתי, צבוע ונחש. לעומתם שי חי הוא אדם מעניין ומרתק אם רק תתבוננו יותר לעומק תגלו שאני צודקת.
נכון שבהדחות הפומביות הוא אמר דברים מזעזעים למתמודדים, לא שאני מסכימה עם הדרך בה הוא החליט לומר את הדברים ועם הדברים שיצאו לו מהפה, אבל הוא לפחות לאורך כל העונה נשאר כפי שהוא ואומר את מה שהוא חושב לכל אחד והוא להבדיל מהשאר לא נגרר אחרי אף אחד הוא בזכות עצמו. ואם אנשים נפגעו ממנו כנראה שבתוך תוכם הם חושבים על עצמם כמוהו אחרת הם לא היו כל כך נפגעים. כמו שאיציק קרא לאור מכוערת- אם היא לא היתה חושבת בעצמה שהיא מכוערת היא לא היתה נפגעת ממנו. אדם ששלם עם עצמו לא משפיעים עליו דברים שאומרים כל עוד הוא יודע שהם לא נכונים. אור חושבת שהיא יכולה להגיד לכולם הכל ולהיות חסינה מאמירות. כל האמירות שלה כלפי שי חי שהוא אלים ומפחיד זה רק כדי למשוך תשומת לב. חבל שיש כאלו שמאמינים לה. היא לא רוצה לשמעו עליו אבל כל הזמן מדברת עליו. שי חי אדם אמיץ וחזק ולא פשוט לעבור את כל מה שהוא עובר מתחילת העונה. הוא עושה את העונה ואם הוא לא היה לא היתה עונה. חד וחלק. הסיבה שהוא צריך לזכות זה כי לאורך כל העונה הוא נשאר אותו אדם בלי צביעות ומשחקים כמו כל שאר הדיירים. הכי קל להכפיש אותו ולהגיד עליו דברים רעים אבל כל הכבוד לו. אני לא בטוחה שאף אחד היה יכול לעמוד לאורך כל העונה במה שהוא עמד. רק לשי חי מגיע לנצח כי הוא עשה את העונה וזה יהיה הניצחון הכי גדול שלו!
**********************************************
הבלוג הוא יומן אישי של הגולש/ת
גם אתם מוזמנים לכתוב בלוג משלכם.
הבלוגים הטובים יפורסמו גם בעמוד הראשי באתר.
לפרסום בלוג (יש להיות משתמשים רשומים) לחצו על הקישור הבא:
http://www.bigbrother-israel.co.il/node/add/blog
**********************************************

תגובות

קסניה

לא שמעתי מפיה משפט אחד חכם.בעצם מילנ אית חכמה לא שמעתי

קסניה

לא שמעתי מפיה משפט אחד חכם.בעצם מילנ אית חכמה לא שמעתי

קסניה

לא שמעתי מפיה משפט אחד חכם.

מטבלית ומפגרת למה אתה מצפה?

מטבלית ומפגרת למה אתה מצפה?

עמרי

התחבר לקסניה הרדודה והטפשה.חפש גיישה וקבל. הם יחזיקו שעה ורבע בחוץ.

שי חי

אילו אחותך היתה מספרת לך עד כמה אתה נערץ בחוץ לא היית עוזב.

איציק

אולי אתה שרוט אך אתה מצחיק ומשעשע .אם לא היית עוזב היית זוכה כי כל מצביעי שי חי היו מצביעים עבורך.אתה ענק תתאושש קצת ואז אגיע אליך להסתפר.

תני

את בחורה נפלאה חכמה הרבה יותר מנשים בוגרות ממך.את מחםשת שלום וצדק בניגוד למורעלים בבית המחרחרים ריב ומדון עמרי ברק ואור.מה מחכם לכם בחוץ.אנשים יירקו עליכם.ואותך תני אנשים יחבקו ויאהבו.

תני

את בחורה נפלאה חכמה הרבה יותר מנשים בוגרות ממך.את מחםשת שלום וצדק בניגוד למורעלים בבית המחרחרים ריב ומדון עמרי ברק ואור.מה מחכם לכם בחוץ.אנשים יירקו עליכם.ואותך תני אנשים יחבקו ויאהבו.

ברק

אלמלא היה מקבל חסינות היה מודח מזמן.שיא הגועל אחרי אור ועמרי.דוחה חיצונית .דימו לב לתנועת השפתיים שלו כדמדבר.לא אמין ושקרי.ההומו הכי דוחה שראיתי.

אור

זהמה את בית האח הגדול בכניסה שלה.

ברק

ערמומי דקרן צבוע פחגן.מריונטה של אור הכלבה.

גילי

מגעיל לי.סתום את הגורה שלך כבר.אתה לאמעניין אף אחד.איש פתטי ומתוסכל.

שנאמר: "מלאכתם של צדיקים

שנאמר: "מלאכתם של צדיקים נעשית ע"י אחרים"
שי חי צדיק!

תני בחורה מקסימה ותמימה שוחרת

תני בחורה מקסימה ותמימה
שוחרת שלום בלתי נדלת
אבל לעמוד מול אנשים שאינם מקשיבים
אלא מעוניינים לשמוע את דבריה
ולהשתמש בו כקרדום לחפור בה
היא צריכה לדעת טוב יותר עם מי היא מתעסקת

חבורה עלובה של אנשים חולניים,

חבורה עלובה של אנשים חולניים, שלא תטעו כך הם ניראים באמת:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100011431957088

פרסום תגובה חדשה

CAPTCHA
אתגר זה נועד לוודא שהינך אנושי כדי למנוע "ספאם" - אנא הכניסו את המספר/מחרוזת שאתם רואים על מנת שתוכלו לפרסם הודעה - לאחר הפעם הראשונה המחשב יזכור אותכם ולא תתבקשו להזין את המספר מחדש
8 + 6 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.