הינך נמצא כאן

החלה העונה: הכירו את הדיירים

הדיירת הראשונה - חגית. בת 36. רווקה.
נולדה בבני ברק בבית דתי.
גם היום שומרת שבת. אוהבת לאכול רק נקניקיות.
עובדת עם מכורים לסמים, אלכוהול והימורים.
הייתה מכורה בעבר. נקייה כבר 10 שנים.

הדייר השני: ליאור דואק. בן 28 מהרצליה פיתוח.
לא מתרגש מחוקים. מצניע את היותו מהרצליה פיתוח.
אוהב אגרוף.
לא פוחד מכלום חוץ מחרקים.

הדיירת השלישית: תקווה
חולת קניות
מאוד אוהבת לכתוב.
משימה סודית: להכנס לבית האח הגדול ולהתחזות שהיא בחודש השביעי להריון.

הדייר הרביעי: יוסי אורפלי
ספר
חשוב לו השיער, שלא יהיה לבן.
46 שנה עם אישתו.
אבא של טילטיל.

הדיירת החמישית: מישל
בת 21, במקור מערד
מדגמנת
מצילה
זוגיות בבית זאת לא המטרה שלה


הדיירת השישית: יעל פפר. אמא ל8 ילדים.
מנשות גואל רצון.
התחיל ממורה רוחני.
זה היה סגידה.

הדיירת השביעית: ירדן בת 25 מקרית מוצקין.
סטודנטית למוזאולוגיה ואוצרות.
חייבת להיות במרכז. מדליקת אש.
ידידות מינימלית עם בן אל תבורי.
פנטזיה: מימונה במוזיאון.

הדייר השמיני: אדם. בן 22. תכשיטן. עונד יהלומים במעל 100 אלף ש"ח עצמאי. לא טוב במסגרות. רווק. מחפש בלונדיניות, עיניים כחולות ועדינה. מאוד אוהב מה שהוא רואה במראה. חושב שהוא מאוד חתיך. הדייר התשיעי: רונן פייגנבוים בן של שייע פייגנבוים. אבא קצת פחות גאה על כל מני דברים בחיים. העסק של המאפייה לא הצליח. הגיעו צרות. חי תקופה ארוכה של שקרים והסתרות. אבא שילם בסוף את כל החובות. היום עובד במאפייה. הדייר העשירי: ניר אבישי כהן ממושב אלמגור מגדלים מנגו וליצי. אהבת הארץ והמדינה. שירת בגולני. משרת במילואים. כיום הדובר של שוברים שתיקה. בשנים האחרונות לא שר את ההמנון. שלם מאוד עם עצמו ותרומתו למדינה. רווק. משימה סודית: להכנס לבית האח הגדול כמתנחל דתי. ואם יצליח יזכה לחסינות מההדחה הראשונה. ניר התלבט והחליט כן לקחת על עצמו את המשימה.
הדיירת ה11 - אמילי. אם לשלושה. למדה בבית ספר יחד עם המנחה לירון. אך לא נפגשו 20 שנה. הדייר ה12 גדי. נשוי +1 קווקאזי מאוד פרימיטיבי לאישה. לא מפנה צלחת. גם לא בבית האח הגדול. גורם לאישתו להיות מאושרת כשהוא שר לה טורקית. הדיירת ה13 - רות בת 31, תסריטאית רווקה. גדלה בבית דתי מרוקאי. הדייר ה14 - אסיף אלקיים בן 28 ממושב פוריה. האקס של מעיין אדם. היה היועץ הפרלמנטרי של אמיר אוחנה והדובר של אורן חזן. איש ימין. נכנס לבית האח הגדול כי הוא מאמין שהוא יכול לשנות את העולם. המשימה הסודית של אסיף הוא לשמור שהמשימות הסודיות לא ייחשפו.

תגובות

יוסי יהיה מלך העונה

מה יוסי עדיין בבית האח?

גדי לא ישרוד את העונה

גדי יכול לזכות רק בתחרות טימטום

מה זה העיניים האלו של אסף

לאחרונה החלו סדקים בהתנהגותו של ניר, הבלחות של רוע וגינונים מעושים אותם נימוקים שצרכו ממני גמישות מחשבתית כבר אינם חודרים (דוגמת הסנטור הטפשית) תהיה ורבלית שתהיה בעיני ירדן אותנטית היום הרבה יותר שכונה או לא..

זכותו להעמיד את ירדן להדחה, זה לא אומר שהוא לא אוהב אותה. הוא הסביר את הרציונל שלו - הוא לא רצה להעמיד אף אחד מהחדשים כי זה לא הוגן ואין להם עדיין קהל. אז העמיד את הישנים ומתוכם הוא לא רצה להעמיד את ההכי קרובים אליו שזה תקוה, ליאור וגדי אז העמיד את השאר. אין מה לעשות! מישהו צריך לעמוד. ובכלל, לא יודעים עדיין איזו רשימה תבחר. אז תרגעו עם ההאשמות

ניר על ירדן: פה ושם זורקת אי אלו משפטים וואו איזה רציונל!!זוהי פוגענות אינה רציונלית ובכלל לאחרונה נימוקיו אינם חודרים כבעבר כנראה שהחל לראות את הכסף מגיע לגיטימי לחלוטין

לא העמיד אותם משום שלא העמידו אותו ״ממש הוגן כלפי אלו שעברו איתו כברת דרך״

הוספת תגובה חדשה

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.